Lubiatowo
fot. stadnina-choczewo.pl

Stajnia Choczewo

Choczewo / 6.68 km od Lubiatowa
Rodzaj:
rekreacyjne
Adres:
Choczewo
Pierwszych Osadników 75
Strona:
kliknij by pokazać
Email:
kliknij by pokazać
Telefon:
kliknij by pokazać
INFORMACJE GALERIA MAPA
Znajduje się na północy Polski, w województwie pomorskim, powiat wejherowski. Do najbliższych większych miast, czyli Lęborka i Wejherowa do pokonania jest około 30 km, natomiast do Trójmiasta 60 km.

Położenie Choczewa w pobliżu Jeziora Choczewskiego objętego obszarem Natura 2000, z licznie wytyczonymi szlakami konnymi przez Nadleśnictwa Choczewo, powoduje że jest to bardzo atrakcyjna lokalizacja dla miłośników jazdy konnej. Nasza stajnia znajduje się na skraju miejscowości Choczewo, co pozwala na zaznanie ciszy, spokoju oraz bezpośredniego kontaktu z naturą. Dodatkową atrakcją jest odległość do pięknych plaż w miejscowości Lubiatowo, gdzie można dojechać bezpośrednio samochodem, rowerem lub wytyczonym szlakiem nordic walking.

Zapraszamy serdecznie wszystkich chętnych do podjęcia nauki jazdy konnej pod okiem wykwalifikowanego instruktora, jak też osoby które chcą doskonalić swoje umiejętności. Istnieje także możliwość poprowadzenia zajęć hipoterapeutycznych z uprawnionym do tego instruktorem PTHip. Organizujemy przejażdżki bryczką, kuligi, sesje ślubne z udziałem koni oraz spacerki na kucyku. Na terenie stajni istnieje możliwość zorganizowana grilla, ogniska oraz łowienie ryb.

W okresie wakacyjnym (lipiec i sierpień) zapraszamy do naszych letnich stajni w miejscowościach Lubiatowo oraz Sasino, gdzie prowadzimy naukę jazdy konnej, organizujemy tereny do lasu oraz rajdy bałtyckimi plażami, co gwarantuje niezapomniane wrażenia na długie lata.