Lubiatowo

O portalu

Portale sieci NadmorskieChoczewo.pl uruchomione zostały latem 2017 roku przez polską, innowacyjną firmę AGINTERNET z siedzibą we Władysławowie nad Bałtykiem.

Podstawowe ogłoszenia w portalach grupy NadmorskieChoczewo.pl są i pozostaną zawsze darmowe. Udostępniamy wszystkim nowoczesną i wygodną platformę do publikowania i przeglądania lokalnych ogłoszeń turystycznych, gastronomicznych, nieruchomości, pracy i usług.

Portale grupy NadmorskieChoczewo.pl to również aktualności z regionu i baza wiedzy o Gminie Choczewo - obejmujaca informator zawierający ważne adresy i telefony, atrakcje okolicy oraz kalendarz imprez.

Od 1 stycznia 2018 roku portale grupy NadmorskieChoczewo.pl są oficjalnym partnerem Gminy Choczewo!

AGINTERNET tworzą pionierzy polskiego WWW z doświadczeniem w branży internetowej od 1997 roku (SEMWIT/StudioFX, portal turystyczny www.polwysep.pl).

Program partnerski

Dodaj na swojej stronie www jeden z poniższych obrazków wraz z linkiem do nadmorskiechoczewo.pl i zyskaj od nas specjalne bonusy!
1. Wersja jasna:
Kod HTML:
<a href="http://www.nadmorskiechoczewo.pl"><img alt="Choczewo" src="http://www.nadmorskiechoczewo.pl/g/partner-nadmorskiechoczewo-2.png"></a>
2. Wersja ciemna:
Kod HTML:
<a href="http://www.nadmorskiechoczewo.pl"><img alt="Choczewo" src="http://www.nadmorskiechoczewo.pl/g/partner-nadmorskiechoczewo-1.png"></a>
W zamian za umieszczenie linku oferujemy atrakcyjne rabaty na reklamę, punkty pozycjonujące dla obiektów noclegowych itp. W celu uzyskania szczegółowych informacji skontaktuj się z nami .